Jak spolu vytvoříme nový web?

1

Zavoláme si přes Skype nebo Whatsapp. Když budu zrovna v České republice, můžeme se sejít osobně. Povíte mi o své službě či produktu, prozradíte, jaké jsou vaše plány do budoucna a kdo jsou vaši zákazníci, případně jaké zákazníky chcete získat.Potřebuji vědět, kdo je vaše konkurence nebo koho tak vnímáte. Důležité také je, co od nového webu čekáte.

Zavoláme si přes Skype nebo Whatsapp. Když budu zrovna v České republice, můžeme se sejít osobně. 

Povíte mi o své službě či produktu, prozradíte, jaké jsou vaše plány do budoucna a kdo jsou vaši zákazníci, případně jaké zákazníky chcete získat.

 Potřebuji vědět, kdo je vaše konkurence nebo koho tak vnímáte. Důležité také je, co od nového webu čekáte.

2

Až od vás získám veškeré informace, udělám vlastní průzkum vašeho oboru, konkurence a zákazníků. Poté vám představím návrh webu, struktury a potřebné obsahové části (fotky, produkty, texty). To vše s ohledem na vaši službu či produkt.

Zjistím hlavní klíčová slova, které zákazníci hledají v souvislosti s vaším produktem/službou a ty zahrneme do obsahu webu. Pomůže nám to k získávání nových zákazníků bez placené reklamy.

3

Na prvním náhledu uvidíte, jak bude obsah vypadat na jednotlivých stránkách (texty, nadpisy, fotky a navigace). 

Hlavní důraz zde klademe na přehlednost stránek, aby měl zákazník naprostý přehled o tom, kde všechno najde. Projdeme společně každou stránku, abychom návrh upravili k dokonalosti.

4

Po odsouhlasení a předání veškerých podkladů (texty, fotky, logo, video) vytvořím grafický návrh hlavní stránky webu. Tu pak společně vyladíme k dokonalosti.

5

Když už budeme mít grafiku, můžeme pracovat na podstránkách webu. Pokud se bude jednat o další úpravy navíc, platí se hodinová sazba 250 Kč/h.

6

Nastavím váš nový web proti různým útokům a také zabezpečím přihlášení. Dále nastavím stránky tak, aby je správně viděly vyhledávače jako Google a Seznam.

7

Je velice důležité znát chování vašich zákazníků, kam koukají, odkud přišli a jak dlouho zůstali na stránkách. To vše nám umožní propojení se službou Google Analytics a Google Search Console.

8

Zde proběhne důkladná kontrola obsahu a chyb. Důležitý krok k tomu, aby před spuštěním bylo vše, jak má být.

9

Znovu si společně ujasníme, zda je na webu všechno v pořádku. ANO je, hurá s ním do internetového světa! Můžeme web sdílet a oslavovat! 

Chcete vytvořit web?

Scroll to Top