Jak spolu vytvoříme nový web?

Podrobný plán k úspěchu

1

Zavoláme si přes Skype nebo Whatsapp. Když budu zrovna v České republice, můžeme se sejít osobně.

Povíte mi o své službě či produktu, prozradíte, jaké jsou vaše plány do budoucna a kdo jsou vaši zákazníci, případně jaké zákazníky chcete získat.

 Potřebuji vědět, kdo je vaše konkurence nebo koho tak vnímáte. Důležité také je, co od nového webu čekáte.

2

Až od vás získám veškeré informace, udělám vlastní průzkum vašeho oboru, konkurence a zákazníků. Poté vám představím návrh webu, struktury a potřebné obsahové části (fotky, produkty, texty). To vše s ohledem na vaši službu či produkt.

Zjistím hlavní klíčová slova, které zákazníci hledají v souvislosti s vaším produktem/službou a ty zahrneme do obsahu webu. Pomůže nám to k získávání nových zákazníků bez placené reklamy.

3

Na prvním náhledu uvidíte, jak bude obsah vypadat na jednotlivých stránkách (texty, nadpisy, fotky a navigace).

Hlavní důraz zde klademe na přehlednost stránek, aby měl zákazník naprostý přehled o tom, kde všechno najde. Projdeme společně každou stránku, abychom návrh upravili k dokonalosti.

4

Po odsouhlasení a předání veškerých podkladů (texty, fotky, logo, video) vytvořím grafický návrh hlavní stránky webu. Tu pak společně vyladíme k dokonalosti.

5

Když už budeme mít grafiku, můžeme pracovat na podstránkách webu. Pokud se bude jednat o další úpravy navíc, platí se hodinová sazba 350 Kč/h.

6

Nastavím váš nový web proti různým útokům a také zabezpečím přihlášení. Dále nastavím stránky tak, aby je správně viděly vyhledávače jako Google a Seznam.

7

Je velice důležité znát chování vašich zákazníků, kam koukají, odkud přišli a jak dlouho zůstali na stránkách. To vše nám umožní propojení se službou Google Analytics a Google Search Console.

8

Zde proběhne důkladná kontrola obsahu a chyb. Důležitý krok k tomu, aby před spuštěním bylo vše, jak má být.

9

Znovu si společně ujasníme, zda je na webu všechno v pořádku. ANO je, hurá s ním do internetového světa! Můžeme web sdílet a oslavovat!

SEO nebo WEB?
OBOJÍ!

Jdeme na to

Scroll to Top