Jak spolu vytvoříme nový web?

Podrobný plán k úspěchu

Budu vašim průvodcem a tvůrcem.

Webové stránky jsou nedílnou součástí naší prezentace. Udělejte dojem dříve, než vás lidé poznají. Vaše nové webové stránky budou milovat nejen zákazníci, ale také vyhledávače jako Google a Seznam.

1

Zavoláme si přes Skype nebo Whatsapp. Když budu zrovna v České republice, můžeme se sejít osobně.

Povíte mi o své službě či produktu, prozradíte, jaké jsou vaše plány do budoucna a kdo jsou vaši zákazníci, případně jaké zákazníky chcete získat.

 Potřebuji vědět, kdo je vaše konkurence nebo koho tak vnímáte. Důležité také je, co od nového webu čekáte.

2

Až od vás získám veškeré informace, udělám vlastní průzkum vašeho oboru, konkurence a zákazníků. Poté vám představím návrh webu, struktury a potřebné obsahové části (fotky, produkty, texty). To vše s ohledem na vaši službu či produkt.

Zjistím hlavní klíčová slova, které zákazníci hledají v souvislosti s vaším produktem/službou a ty zahrneme do obsahu webu. Pomůže nám to k získávání nových zákazníků bez placené reklamy.

3

Na prvním náhledu uvidíte, jak bude obsah vypadat na jednotlivých stránkách (texty, nadpisy, fotky a navigace).

Hlavní důraz zde klademe na přehlednost stránek, aby měl zákazník naprostý přehled o tom, kde všechno najde. Projdeme společně každou stránku, abychom návrh upravili k dokonalosti.

4

Po odsouhlasení a předání veškerých podkladů (texty, fotky, logo, video) vytvořím grafický návrh hlavní stránky webu. Tu pak společně vyladíme k dokonalosti.

5

Když už budeme mít grafiku, můžeme pracovat na podstránkách webu. Pokud se bude jednat o další úpravy navíc, platí se hodinová sazba 350 Kč/h.

6

Nastavím váš nový web proti různým útokům a také zabezpečím přihlášení. Dále nastavím stránky tak, aby je správně viděly vyhledávače jako Google a Seznam.

7

Je velice důležité znát chování vašich zákazníků, kam koukají, odkud přišli a jak dlouho zůstali na stránkách. To vše nám umožní propojení se službou Google Analytics a Google Search Console.

8

Zde proběhne důkladná kontrola obsahu a chyb. Důležitý krok k tomu, aby před spuštěním bylo vše, jak má být.

9

Znovu si společně ujasníme, zda je na webu všechno v pořádku. ANO je, hurá s ním do internetového světa! Můžeme web sdílet a oslavovat!

Co váš nový web bude umět?

Promění návštěvníky v zákazníky

Zdarma 1 měsíc monitoringu

Po spuštění webu vše teprve začíná. Sleduji stav webu, aktualizuji a opravuji technické problémy, které nastanou vždy, když je web v provozu a musí utáhnout návštěvnost. Se mnou máte jistotu, že web bude perfektně běžet vždy, ne pouze pár prvních dnů!

Responzivní design

Více jak 50% návštěvníků vašeho webu bude z mobilního zařízení. Proto přispůsobím a optimalizuji zvlášť design pro počítač, notebook, tablet a mobilní zařízení.

Optimalizace rychlosti a zabezpeční

Rychlost načítání, pořádné zabezpečení, přehledná administrace, žádné zbytečné pluginy, které nadělají více škody, než užitku.

Optimalizace pro vyhledávače - SEO

Web bude splňovat základní nastavení pro vyhledávače. Budete mít kontrolu nad tím, co veřejnost uvidí při sdílení vašeho obsahu.

Nic vám neunikne

Web budete mít napojený na měření návštěvnosti. Budete mít přehled o tom jak se návštěvníci na vašem webu chovají. Budete tak moc plánovat a upravovat obsah webu podle toho co návštěvníka zajímá nejvíce.

Moderní a funkční design

Vystupte z davu moderním a originálním webem. Vytvořím vám osobní nebo firemní prezentaci, která zaujme a bude pro návštěvníka nebo zákazníka přehledná a vysoce informativní.

To zní skvěle!

Jdeme na to

Scroll to Top

seo Král se mění na Infinity Web